Okna
przesuwne HS

OKNA TARASOWE PRZESUWANE HS

Okna tarasowe przesuwane w technologi IGLO-HS to jedno z najnowoczesniejszych rozwiązań dostępnych na rynku. Okna te są idealne do dużych przeszkleń balkonowych i tarasowych, przeznaczone dla nowoczesnych aranżacji, zapewniają jednoczesnie idealne doświetlenie wnętrz. Ponadto wyposażone są w specjalne okucia, dwie prowadnice, które zapewniają łatwość otwierania bez użycia wielkiej siły. Ponadto okna przesuwane w technologii HS posiadają niski prób aluminiowy, dzięki któremu możliwe jest odpowiednie połączenie z podłogą. Specjalna konstrukcja oddzielonego termicznie progu i profili wzmacniających poprawia jednocześnie izolację termiczną i stanowi barierę przed powstawaniem mostków termicznych. 
 
Ten nowoczesny system został stworzony w celu zaspokojenia klientów, poszukujących nowoczesnych a za razem praktycznych rozwiązań do swoich mieszkań i domów.
 
Oferujemy naszym klientom szeroki wybór okien tarasowych przesuwanych tylko sprawdzonych producentów, Wspópracujemy między innymi z firmami takimi jak: Urzędowski, Drutex, Artplast.